HAKKIMIZDA
 

Kuruluş

1996 senesinden beri sektörde yer alan RENKSAN ilk organize adımlarını 1997 yılında Şirinevler şubesini açarak gerçekleştirmiştir. Daha sonra 1998 yılında Kadıköy şubesi ile bir adım daha öne çıkmıştır. Şimdi ise Avrupa yakasında faaliyet gösteren, bir merkez üretim şubesi ve 1000'e yakın reklam ajansıyla organize matbaacılık sektöründe kendini kanıtlamayı başarmıştır.
Böylece RENKSAN olarak daha iyi hizmet hedeflenmektedir..

 

Matbaacılık Sektöründe Bizim Yerimiz

Matbaacılık ciddi bir uğraş ve yatırım isteyen bir iştir. Sektörde profesyonel olmak için işi en üstün teknoloji ile zamanında teslim etmek gerekir. Bunun gerçekleşmesi için yeterli beceriyi kazanmış kalifiye personel ile son derece üstün teknikler geliştirilmektedir. 
Bize göre "Sizin işiniz, bizim işimizdir."

 

Kalitemiz...

Üretimde kullanmış olduğumuz cihaz ve makineler en son teknoloji ile bütünleşiktir. Bu üstün makineler profesyonel personel ile birleşince ortaya çıkan ürünler de profesyonel olmaktadır. Hem size maliyeti açısından cebinize uygun, hem de kalite açısından kullanım ömrü yüksektir. Sadece üretimde değil, tasarımda da grafiker personellerimiz en üstün becerilerini sergilemektedirler. Size uygun olan ürünü ortaya çıkarmak için emek sarfetmektedirler. 

Biz organize matbaacılığı profesyonel olmak için gerçekleştirdik.
Ayrıca işimizi profesyonel ve cebinize uygun yapmak, devamlılığınızı arz ettiğimizdendir.

 

YENİ, YENİ, YENİ...
Size Özel Tasarım İster misiniz?

Türkiye'de ilk defa size özel bir tasarım merkeziniz var. RENKSAN bu iş için biçilmiş kaftandır. Size özel bir fırsat sunmakla kalmayıp ürünlerinizi kendinizin oluşturmasına fırsat tanımaktadır. Bu şekilde ürünlerinizde sizinde yaratıcılığınız ön plana çıkmaktadır. Yaz mevsiminde ferah ve kış mevsiminde sıcak olan tasarım salonlarında sıkılmadan işlerinizi oluşturmanız oldukça zevkli ve kolaydır.

Yakın olan şube ve ajanslara ulaşmak için İLETİŞİM linkinden bilgi alabilirsiniz.Kuruluş 1996 senesinden beri sektörde yer alan RENKSAN ilk organize adımlarını 1997 yılında Şirinevler şubesini açarak gerçekleştirmiştir. Daha sonra 1998 yılında Kadıköy şubesi ile bir adım daha öne çıkmıştır. Şimdi ise Avrupa yakasında faaliyet gösteren bir merkez üretim şubesi ve 1000'e yakın reklam ajansıyla organize matbaacılık sektöründe kendini kanıtlamayı başarmıştır.

Böylece RENKSAN olarak daha iyi hizmet hedeflenmektedir.. Matbaacılık Sektöründe Bizim Yerimiz Matbaacılık ciddi bir uğraş ve yatırım isteyen bir iştir. Sektörde profesyonel olmak için işi en üstün teknoloji ile zamanında teslim etmek gerekir. Bunun gerçekleşmesi için yeterli beceriyi kazanmış kalifiye personel ile son derece üstün teknikler geliştirilmektedir. Bize göre "Sizin işiniz, bizim işimizdir." Kalitemiz... Üretimde kullanmış olduğumuz cihaz ve makineler en son teknoloji ile bütünleşiktir. Bu üstün makineler profesyonel personel ile birleşince ortaya çıkan ürünler de profesyonel olmaktadır.

Hem size maliyeti açısından cebinize uygun, hem de kalite açısından kullanım ömrü yüksektir. Sadece üretimde değil, tasarımda da grafiker personellerimiz en üstün becerilerini sergilemektedirler. Size uygun olan ürünü ortaya çıkarmak için emek sarfetmektedirler. Biz organize matbaacılığı profesyonel olmak için gerçekleştirdik. Ayrıca işimizi profesyonel ve cebinize uygun yapmak, devamlılığınızı arz ettiğimizdendir. YENİ, YENİ, YENİ... Size Özel Tasarım İster misiniz? Türkiye'de ilk defa size özel bir tasarım merkeziniz var.

RENKSAN' ın şubeleri ve ajansları bu iş için biçilmiş kaftandır. Size özel bir fırsat sunmakla kalmayıp ürünlerinizi kendinizin oluşturmasına fırsat tanımaktadır. Bu şekilde ürünlerinizde sizinde yaratıcılığınız ön plana çıkmaktadır. Yaz mevsiminde ferah ve kış mevsiminde sıcak olan tasarım salonlarında sıkılmadan işlerinizi oluşturmanız oldukça zevkli ve kolaydır. Yakın olan şube ve ajanslara ulaşmak için İLETİŞİM linkinden bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM